Koncert podzimu bude v Uffu

 

Česká premiéra newyorské kapely Kennedy Administrations, která je soustředěna kolem Ondřeje Pivce, se nakonec uskuteční v nejlepším možném prostoru – trutnovském UFFU. V úterý 7. listopadu tak parádně funkující groovy kapela roztančí jinak někdy až příliš vážné publikum trutnovského Jazzince.

„Původně jsme chtěli udělat z Národního domu newyorský klub, ale nakonec jsme si uvědomili, že tuhle skvělou kapelu musíme přivítat v prostředí s nejlepšími světly a zvukem – a to je rozhodně v Uffu“ – vysvětluje pořadatel Tomáš Katschner.

Kennedy Administrations je kapela, na kterou narazili pořadatelé soutěže JAZZ WORLD PHOTO během instalace výstavy v New Yorku. Zažili jejich koncert v residenčním klubu Groove na Manhattanu, který je naprosto nadchl. A když se objevila možnost, že tato formace vyrazí na evropské tour, už bylo rozhodnuto.

„Přál jsem si Ondřeje Pivce dostat opět na Jazzinec. Jsem moc rád, že se tak nakonec stane po boku skvělé zpěvačky Kennedy a kapely, která perfektně tepe a šlape. Jak by ne, když je složena z obrovských osobností. A největší radost je, že tyto newyorské profíky vede kluk z Čech“ dodává Tomáš Katschner.

Kapela Kennedy Administration úspěšně buduje vlastní zvuk a identitu, vytváří oduševnělý moderní jazz s vědomě aplikovanými prvky R&B, hip-hopu a pop music. Rytmy bubeníka Nata Townsleyho vás nenechají v klidu a klávesové mistrovství Ondřeje Pivce na vás přenese autentickou vibraci funku, jazzu, gospelu a R&B. Radost a vášeň zpěvačky Kennedy jsou silně nakažlivé!

Vstupenky na koncert samozřejmě zůstávají v platnosti a další jde zakoupit v Uffu, nebo přes webový rezervačbí systém Uffa.

Na svém evropském turné zahraje Kennedy Administrations jen dva koncerty v České republice – premiéra bude na trutnovském Jazzinci a následně již mají vyprodáno na pražském koncertu, konaném v rámci festivalu Struny podzimu.