Rudy7Rudy Horvat – kytara

Jeden z nejlepších českých kytaristů, velmi vyhledávaný spoluhráč. Perfekcionista, jenž nezná žánrové hranice. Je členem skupiny Flamingo Marie Rottrové a skupiny Vlasty Redla. Spolupracuje s Michalem Žáčkem, Markétou Konvičkovou, v minulosti také s Dave Wecklem nebo Ashley Slaterem. Je členem kapely Boris Band Combination Borise Urbánka a Neo Chess Sunny Rock and Roll Bandu. Má také svůj vlastní jazz/fusion projekt Rudy Horváth Group.

Michal Žáček – saxofon, flétna

Absolvent oboru příčná flétna na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Poté se začal sám učit hru na soprán saxofon a věnovat více jazzu. Svou virtuozitou se jako fenomenální saxofonista a hráč na dechové nástroje prosadil nejen v České republice a na Slovensku, ale třeba i v USA.
Dlouhodobě je členem kapel Petera Lipy, Borise Urbánka či Vlasty Redla. V současnosti hostuje na koncertech Vojtěcha Dyka. Před dvěma roky s Dykem vystoupil i v Trutnově, došlo zde k propojení s kapelou -123 minut nebo s Victorem Baileym.

eddieportellaEddy Portella – perkuse

Je slovenský perkusionista peruánskeho původu. Roku 1989 v osmi letech emigroval s rodinou na Slovensko. Začínal jako zpěvák flamencového souboru, následně se začal věnovat flamencové rytmice a studiu kytary na konzervatoři. Kytaristou se však nestal a při nástupu do skupiny Mango Molas zjistil, že jeho nástrojem jsou perkuse, především latinskoamerické a afrokubánské. Na konzervatoři studoval klasické bicí, ve volném čase však jako samouk dle knih a videí naplno studoval hru na perkuse.

buntajMarcel Buntaj – bicí

Producent a bubeník mnoha kapel, zároveň studiový hráč při nahrávání alb populární hudby.
Jako jeden z nejlepších a nejvyhledávanějších hudebníků na Slovensku a v Česku dostal v roce 1995 Cenu Ladislava Martoníka jako „jazzman roku“ a v roce 1998 získal cenu hudební akademie „Grand Prix ZAI 1997“ jako instrumentalista roku. V roce 2008 vydal vlastní solové album. V současnosti vystupuje s kapelami Vlasty Redla nebo Borise Urbánka. Na Jazzinci již vystoupil jako člen československé kapely Victora Baileho.

benkoMatej Benko – klávesy, piano

Pochází z muzikantské rodiny, již od pěti let se učil hře na klavír. Na gymnáziu hudbu opustil, k jazzu se vrátil po setkání  s Peterem Adamkovičem, který ho seznámil s nahrávkami Chicka Corey, Herbie Hancocka a dalších. Od roku 2000 studoval kompozici na Ježkově konzervatoři v Praze. Poté už začal hrát v triu Víta Švece. Nyní koncertuje s vlastním triem  a kvintetem, s nímž doprovází i Ondřeje Rumla. Dále hraje v kapele Ivonne Sanchez, slovenské legendy populární hudby Richarda Müllera. Občas hraje s českou pěveckou hvězdou Danem Bártou v programu Theyories či spolupracuje Michalem Horáčkem. Je jedním  z nejvyhledávanějších českých klávesistů současnosti.