Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

JAZZINEC AUTUMN PARTY VOL. II – Kennedy Administration (CZ/USA)

7. listopadu od 19:00

Vítejte ve skvělé společnosti Kennedy Administration!

Disponujíce uznáním od hvězd jako Stevie Wonder, Gregory Porter a Andra Day až po Lauryn Hill a řady uznávaných „hráčů hudebníků“, instrumentální trio Kennedy Administration v posledních několika letech vidělo, slyšelo a hrálo hodně skvělé hudby. Kapela již tři roky vylepšuje své zvukové a neodolatelné jevištní vystupování v rezidenci Groove v NYC. S Kennedy, od které kvartet získal název, za mikrofonem okamžitě zažijete, jak těžké je nebýt polapen její radostí a energií. Kennedy Administration utváří vlastní zvuk a identitu a přináší smyslový, oduševnělý moderní jazz s uvážlivě aplikovanými prvky R&B, hip-hopu a popu. Budete se pohybovat do rytmů Nata Townsleyho a cítit každou vibraci zahranou Ondre J když zvuky funku, jazzu a R&B opustí klávesy.

Radost a vášeň zpěvačky Kennedy jsou nakažlivé. Tato konkrétní Kennedyho administrativa zavádí zbrusu novou „vyšší společnost“ sladké hudby.

KENNEDY, sólový zpěv
Kennedy, rodačka z Detroitu se vydala na cestu do New Yorku teprve nedávno. Vybudovala si působivé postavení díky pěveckému stylu, který kombinuje odkaz výrazných osobností jako Ella Fitzgerald, Sade a Anita Baker se špetkou Luthera Vandrosse, čímž vzniká specifický mix hravosti a svůdné rovnováhy. Za pár let pobytu na východním pobřeží v jednom z nejvíce soutěživých měst zábavního průmyslu se Kennedy podařilo si na konto připsat koncerty a spolupráci s hudebníky jako Lalah Hathaway, Christina Aguilera, Kenny Lattimore, Monifah a Cheryl Pepsi- Riley.

ONDRE J, klávesy
Ondre je uznávaný hráč na klávesy, skladatel, studiový hudebník a lídr kapely z České republiky. Na americké straně Atlantiku je také hudebním režisérem a stálým hráčem na varhany v Gospel Church v Brooklynu. V roce 2016 se poprvé objevil díky laskavosti jazzového zpěváka a držitele Grammy Gregory Portera na nahrávce respektovaného jazzového nahrávacího studia Blue Note. Jeho životopis se může chlubit vystoupeními na festivalech v Glastonbury a North Sea Jazz, společně s Andra Day úvodní skladbou pro hvězdu r&b Toni Braxton, vystoupením s legendární hip-hopovou skupinou Wu-Tang Clan a turné coby klávesák francouzské popové zpěvačky Ayo, při kterém vystoupili celkem před 70.000 diváky.

NAT TOWNSLEY, bicí
Hraní bubnů v kostele jeho otce ve věku tří let bylo přirozeným vývojem, který jen stěží naznačoval, kam povede progrese tohoto mladého hudebního génia. Nathaniel cestoval po celém světě a hrál širokou škálu různých žánrů hudby. Využil své nesrovnatelné dovednosti k nahrávání s umělci zvučných jmen jako Stevie Wonder, Mariah Carey, Alejandro Sanz, Nile Rogers & Chic, The Zawinul Syndicate, Lalah Hathaway, Jessica Simpson a the Kiss FM Band- Karl Brown Smooth Improvisations, jejichž výčet by mohl dále pokračovat. Jeho nadšení a cit pro hudbu, lidi a svět kolem sebe ho neustále povyšuje nad rámec mimořádného bubeníka. Skutečně, dokonce i v tichu, může být Nathanielův jedinečný dotek slyšet prostřednictvím odkazu jeho umění!
CHELTON GREY – bass
Hudba nespadá do jednoho žánru, stejně jako schopnosti tohoto hudebníka. Chelton byl uveden do světa hudby svými rodiči a na basu začal profesionálně hrát ve věku čtrnácti let. Od té doby Chelton hrál pro mnoho různých umělců, v televizních pořadech a na koncertech. Můžeme mimo jiné jmenovat katedrálu Greater Allen v New Yorku; Julliard; školu hudby Manhattan School of Music; tématickou a živou hudbu pro gospelovou soutěž BET Sunday’s Best; Verizon’s How Sweet the Sound; Projekt McClurkin; T. Jakes Book Tour; příspěvek na Grammy oceněném singlu gospelového umělce Vickie Winanse; hudbu k serálu Everybody Hates Chris; známého zpěváka stylu reggaeton Notche a americké turné s hip-hopovým umělcem Fabolousem, který byl nominován na cenu Grammy.

Předprodej vstupenek od 9. října na recepci SCT Uffo, v Infocentru na Krakonošově náměstí nebo přes internet.

 

 

 

 

Podrobnosti

Datum:
7. listopadu
Čas:
19:00
Rubriky Akce:
,

Místo konání

Národní dům